רג'א שחאדה | ספרי עליית הגגקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"המילה "כלכלה" עלולה להישמע קצת יבשה, ולגרום לכם לחשוב על ערימה של נתונים סטטיסטיים. אבל כל מה שהיא עושה זה פשוט להסביר איך לעזור לאנשים לשרוד, להיות בריאים, ולזכות בחינוך יסודי. היא מנסה להסביר איך לאנשים מסוימים יש כל מה שצריך כדי לחיות חיים מלאים ומאושרים – ולאחרים אין. אם נוכל לפתור בעיות כלכליות בסיסיות, אולי נוכל לעזור לכולם לחיות חיים טובים יותר."

היסטוריה של הכלכלה לצעירים מכל הגילים
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
מחברים
רג'א שחאדה
 id=

רג'א שחאדה

רג’א שחאדה נולד ברמאללה למשפחה פלסטינית-נוצרית, שלוש שנים לאחר שנמלטה מיפו ב-1948. ילדותו עמדה בצל זיכרונותיהם וגעגועיהם של בני משפחתו אל העולם הקסום שהותירו מאחור, ושנים ארוכות חלפו עד שרג’א השתחרר מגעגועיהם של אביו וסבתו וביסס את עמדתו-שלו על הסכסוך הישראלי-פלסטיני. שחאדה למד ספרות אנגלית בביירות ולאחר מכן משפטים ופילוסופיה באנגליה, ונעשה לסופר ועורך דין. הוא היה ממקימיה של התנועה לזכויות האדם "אל חאק", והירבה לעסוק במצב המשפטי ובמצב זכויות האדם בשטחים. ספרו הראשון, הדרך השלישית, יצא בהוצאת אדם בשנת 1982. כשהדרור הפסיק לשיר: רמאללה במצור - יומן הוא ספרו השלישי הרואה אור בעברית.

ספרי המחבר

כשהדרור הפסיק לשיר

רג'א שחאדה

בזמן שטנקים ישראליים פלשו לרמאללה ולערים נוספות בגדה המערבית באביב 2002, רג’א שחאדה - סופר פלסטיני, עורך דין ופעיל זכויות...